Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dni Otwarte w Equestrian Sports Minoga Ośrodek Jeździecki PRAWDZIC

21 marca, 2020 10:00 - 14:00

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty z working equitation. To nowa dyscyplina jeździecka, którą wprowadzamy do Polski.
Podczas dni otwartych będziecie mogli zapoznać się z jej specyfiką. Uzyskacie teoretyczną i praktyczną wiedzę pozwalającą na samodzielne rozpoczęcie przygody z working equitation.

Każdy z Was znajdzie w working equitation coś dla siebie. To przede wszystkim świetny sposób urozmaicenia zajęć w stajniach rekreacyjnych. Trenowanie working equitation nie wyklucza także jednoczesnego trenowania innych dyscyplin sportowych. W innych krajach zawodnicy startujący w tej dyscyplinie są często również zawodnikami dyscypliny ujeżdżenia czy, na przykład, reiningu.

Szkolenie koni w kierunku working equitation sprawia, że tworzymy sobie wspaniałego, odważnego partnera, który obeznany jest z różnorakimi przeszkodami, jednocześnie reagując na prawidłowe pomoce jeździeckie.

W części teoretycznej skupimy się na omówieniu zasad i specyfiki tej dyscypliny. Natomiast część praktyczna będzie skoncentrowana na odpowiednim pokonywaniu przeszkód z których składa się test zręczności – jedna z prób working equitation.

Harmonogram zajęć :

10.00 – otwarcie szkolenia, część teoretyczna

12.00 – część praktyczna

14.00 zakonczenie

 

Prelegent : Katarzyna Jasińska : Bardzo doświadczony instruktor Naturalnego Jeździectwa, z niemal 20 letnim stażem. Od roku 2019 jako sędzia i trener Working Equitation pomaga promować i współtworzy organizację Working Equitation Polska, zrzeszającą aktywistów, zawodników i miłośników tej dyscypliny w naszym kraju.

Dni Otwarte w Equestrian Sports Minoga Ośrodek Jeździecki PRAWDZIC

Szczegóły

Data:
21 marca, 2020
Godzina:
10:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Equestrian Sports Minoga Ośrodek Jeździecki Prawdzic
Phone
601 631 082
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Equestrian Sports Minoga Ośrodek Jeździecki Prawdzic
Minoga 148
Minoga, Małopolskie 32-046 Polska
+ Google Map
Phone
601 631 082
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Przewiń na górę